تدوین فرآیندتدوین فرآیند

تاریخچه تدوین فرآیند

نياز کشور رو به توسعه ايران به فناوري‌هاي تازه و بهينه‌اقتصادي در حقيقت نخستين دليل ثبت شركت مهندسي مشاور تدوين فرآيند بود. در سال ۱۳۸۲، تيــمي‌از متخصصين فعال در حرفـه نرم‌افزار وIT براي پاسخ گفتن به نياز روزافزون مجموعه‌هاي اقتصادي کشور در قالب شرکت تدوين فرآيند درصدد برآمدند تا به پرشدن شکاف ژرف تکنولوژيکال ايران و کشورهاي پيشرفته کمک هر چند کوچکي کنند. از همان آغاز تلاش جمعي ما، متوجه “اقتصادي‌تر شدن” بيشتر کوشش‌هاي توليدي با کم‌کردن هزينه‌ها و “بهينه‌سازي” سيستم‌هاي فرسوده‌سازماني بود

خدمات پس از فروش

اکنون مهم‌ترين مزيت يا آفت يک سيستم را در پهنه‌ اقتصادي شکل مي‌دهد. شرکت‌هايي که به اين امر توجه ندارند، بيشترين زيان را مي‌بينند اما آن‌ها که خدمات پس از فروش را بخشي از فعاليت کاري خود تعريف کرده، به نوعي امکان تدوام ارتباط با مشتري را فراهم مي‌سازند. در حقيقت اکنون يکي از عمده‌ترين نگراني‌هاي بيشتر سازمان‌ها و شركت‌هاي مختلف در ارتباط با سيستم‌هاي نرم‌افزاري، مربوط به ادامه‌ همكاري و پشتيباني شركت‌هاي نرم‌افزاري است، شايد به دليل ويژگي و کار فني خاص نرم‌افزار، خدمات پس از فروش سيستم‌ها بسيار مهم‌تر از راه‌اندازي اوليه‌ آن‌ها نيز باشد. شركت تدوين فرآيند با تاکيد بر دغدغه مشتري و اتكا به تجربه‌ بسيار بالاي خود در خدمات پس از فروش هميشه بر اين باور بوده كه نياز مشتري در بالاترين رده اولويت‌هاست که بايد با بهره‌گيري از دانش روز جهت بهينه‌سازي مستمر سيستم‌ها پاسخ داده شود تا نگراني و نياز شركت‌ها را برطرف سازد. تركيب نيروي كارشناسي جوان و با تجربه از يك سو و پيش بيني خواسته‌‌ها و بهينه‌سازي مستمر سيستم‌ها  از سوي ديگر روش ما براي رفع نگراني مشتريان شرکت است و در نظر داريم که اين خدمات با كمترين هزينه‌ ممكن انجام گيرد

ERP چیست ؟

تعريف ساده سيستم برنامه ريزي منابع سازماني (Enterprise Resource Planning) عبارت است از مجموعه اي از برنامه هاي كاربردي كه فعاليتهاي مربوط به واحدهاي توليد، مالي، پشتيباني و منابع نشاني را به صورت يكپارچه مكانيزه نموده و به مديران سازمانها كمك كند تا به كنترل و برنامه ريزي فعاليتهاي خود بپردازند. امروزه محصولاتERP، اكثر كاركردهاي متداول مديريتي شركتها شامل كاركردهاي مالي، فروش، توليد و منابع انساني را پوشش مي دهند.
ERP يك سيستم جامع نرم افزاري (مبتني بر فرآيند) است كه هدف آن يكپارچگي و گردش اطلاعات بين تمامي بخشهاي سازمان از جمله مالي، توليد، انبار، منابع انساني، زنجيره عرضه و مديريت مشتريان ميباشد. همچنين تسهيل برنامه ريزي و پاسخگويي به موقع و سريع به مشتريان را ممكن ميسازد.

 چرا ERP ؟
در حقيقت با اجراي كامل سيستمهاي برنامه ريزي منابع سازمان (ERP) اهداف مشخص محقق خواهند شد كه مهمترين آنها عبارتند از:

  • يكپارچگي اطلاعاتي بين واحدهاي سازمانها و حذف هرگونه سلايق كاري
  • كاهش هزينه هاي عملياتي و توليد و افزايش بهره وري در كليه واحدهاي سازمانها
  • بازنگري مجدد فرآيندهاي سازمانها در چرخه توليد محصولات و شناسائي ظرفيتهاي بلا استفاده و تكراري
  • فراهم نمودن زمينه مناسب جهت تصميم گيري مناسب مديران با آخرين وضعيت اطلاعاتي
  • مستندسازي و استاندارد نمودن كليه فرآيندهاي سازمانها و اعمال تغييرات آتي با اختصاص حداقل زمان
 
 

تیم مدیریت

شرکت مهندسی مشاور تدوین فرآیند

مدیر پشتیبانی

مهندس رنجکش

همه اطلاعات مربوط به خدمات ارائه شده به مشتری را ثبت و ردیابی می کنیم تا برای ارائه سرویس به‌موقع و افزایش سرعت پاسخگوییمون، از امکانات و دانشی که در اختیار داریم، استفاده کنیم.

مدیرعامل / بنیانگذار

مهندس حضرتی

اینکه هر روز و در هر زمان بتوان تاثیر بسزایی در عملکرد سازمان ایجاد کرد، باعث ایجاد حس خرسندی و رضایتمندی بیشتر در مدیران شده و موجبات طراحی ایده های نوین را فراهم می کند.

برنامه نویس ارشد

مهندس ناصحی

هر وقت تونستی یک موضوع پیچیده رو طوری به یک برنامه تبدیل کنی که افراد دور از تکنولوژی بتونن به راحتی با اون کارکنن، برنامه نویس موفقی هستی.

برنامه نویس ارشد

مهندس میرزائی

تغییر دنیای کنونی، باعث شده است تا حس نیاز به فن آوری های نوین بیشتر و بیشتر ملموس و قابل درک شود و برنامه نویس خالق این دنیای نوین خواهد بود.

۲۰ سال در کنار شما بودیم

تقدیرنامه ها و مقام های کسب شده

داشتن رابطه ای طولانی مدت به همراه حس خرسندی همیگشی بزرگترین سرمایه ماست و رضایت مشتریان و افتخارات کسب شده گواه این موضوع است. امید است که نام سازمان شما، زینت بخش لیست مشتریانمان گردیده و برگ زرین دیگری در سوابق درخشان شرکت تدوین فرآیند باشد.

 

نظرات و پیشنهادات

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما هستیم

پشتیبانی آنلاین

تیم پشتیبانی آنلاین تدوین فرآیند همواره شما را حمایت و یاری می کند. شما می توانید با ارسال تیکت و درخواست خود، از خدمات آنلاین و به روزرسانی های جدید بهره مند شوید.

شنبه - پنجشنبه

تیم تدوین فرآیند در ساعات اداری ، بصورت تلفنی پاسخگوی شما می باشد و در طول هفته کاری در ساعات اداری خدمت رسانی آنلاین خود را صورت می دهد.