درباره ما

نياز کشور رو به توسعه ايران به فناوري‌هاي تازه و بهينه‌اقتصادي در حقيقت نخستين دليل ثبت شركت مهندسي مشاور تدوين فرآيند بود. در سال ۱۳۸۲، تيــمي‌از متخصصين فعال در حرفـه نرم‌افزار وIT براي پاسخ گفتن به نياز روزافزون مجموعه‌هاي اقتصادي کشور در قالب شرکت تدوين فرآيند درصدد برآمدند تا به پرشدن شکاف ژرف تکنولوژيکال ايران و کشورهاي پيشرفته کمک هر چند کوچکي کنند. از همان آغاز تلاش جمعي ما، متوجه “اقتصادي‌تر شدن” بيشتر کوشش‌هاي توليدي با کم‌کردن هزينه‌ها و “بهينه‌سازي” سيستم‌هاي فرسوده‌سازماني بود

  • چشم انداز

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

  • تضمین کیفیت

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

  • رویکرد تکنولوژی

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

تدوین فرآیند درباره

کاربر فعال

شرکت

سال تجربه موفق

ارشدمدیران

Person

ولی اله حضرتی

بنیانگذار & مدیرعامل

اینکه هر روز و در هر زمان بتوان تاثیر بسزایی در عملکرد سازمان ایجاد کرد، باعث ایجاد حس خرسندی و رضایتمندی بیشتر در مدیران شده و موجبات طراحی ایده های نوین را فراهم می کند.

Person

فریبرز رنجکش

مدیرپشتيباني

همه اطلاعات مربوط به خدمات ارائه شده به مشتری را ثبت و ردیابی می کنیم تا برای ارائه سرویس به‌موقع و افزایش سرعت پاسخگوییمون، از امکانات و دانشی که در اختیار داریم، استفاده کنیم.

تقدیرنامه ها و مقام های کسب شده

داشتن رابطه ای طولانی مدت به همراه حس خرسندی همیگشی بزرگترین سرمایه ماست و رضایت مشتریان و افتخارات کسب شده گواه این موضوع است. امید است که نام سازمان شما، زینت بخش لیست مشتریانمان گردیده و برگ زرین دیگری در سوابق درخشان شرکت تدوین فرآیند باشد.

pride
pride
pride