تدوین فرآیندتدوین فرآیند

توضیحات پروژه

برای رسیدن به كاهش هزینه ها و بالا بردن ضریب تولید بهترین راه ممكن برنامه ریزی دقیق تعمیر نگهداری ماشین آلات می باشد كه این موضوع نسبت مستقیم با افزایش تولید محصول و خدمات ارائه شده در بازار دارد.

در زمانی كه تولید از تنوع بالایی برخوردار نبوده و حجم تولید پایین باشد، برنامه ریزی عملیات نگهداری ماشین آلات چندان پیچیده نمی باشد، اما با افزایش تولید و تنوع محصولات ارائه شده و افزایش تعداد ماشین آلات، فرآیند كنترل تعمیرات دوره ای بسیار دشوار خواهد شد.
ضمنا در بازار رقابت کنونی یکی از عوامل حضور دائم، حفظ و نگهداری خط تولید محصولات می باشد که به تبع آن می بایست نگهداری و تعمیرماشین آلات خط تولید بطور منظم برنامه ریزی و مدیریت شود از طرفی دیگر این برنامه ریزی باعث کاهش هزینه های عملیاتی خط تولید خواهد شد.

شركت تدوین فرآیند در راستای این اهداف اقدام به تولید نرم افزار تعمیر نگهداری ماشین آلات نموده است كه به مدیران تولید اجازه می دهد تا تصمیم گیری بهتری در چرخه تولید داشته باشند.

جداول پایه و اصلی

اولین مرحله برای استفاده از سیستم نگهداری و تعمیرات تکمیل جداول پایه ای می باشد که در سیستم مورد استفاده قرار می گیرد و شامل موارد زیر است:

  • ثبت شناسنامه ماشین آلات و تجهیزات شامل: وزن، ابعاد، مدل و محل استقرار و سایر مشخصات فنی تا سطح قطعه
  • ثبت مشخصات مالی شامل: اطلاعات قیمت خرید و نرخ استهلاک
 

نظرات و پیشنهادات

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما هستیم

پشتیبانی آنلاین

تیم پشتیبانی آنلاین تدوین فرآیند همواره شما را حمایت و یاری می کند. شما می توانید با ارسال تیکت و درخواست خود، از خدمات آنلاین و به روزرسانی های جدید بهره مند شوید.

شنبه - پنجشنبه

تیم تدوین فرآیند در ساعات اداری ، بصورت تلفنی پاسخگوی شما می باشد و در طول هفته کاری در ساعات اداری خدمت رسانی آنلاین خود را صورت می دهد.